Відсторонений глава КМДА встиг підписати план будівництва метро на Троєщину

Подільсько-Вигурівська лінія метрополітену від станції «Райдужна» в напрямку житлового масиву Вигурівщина-Троєщина буде побудована через проспект Маяковського з основним електродепо «Троєщина»

Як повідомили у КМДА, відповідне розпорядження підписав голова відомства Олександр Попов 13 грудня ще до відсторонення від посади.

Згідно з документом, Департамент транспортної інфраструктури КМДА має визначити генеральну проектну та генеральну підрядну організацію для виконання робіт з проектування та спорудження дільниці.

Також фахівці мають розробити проектно-кошторисну документацію, провести її експертизу і затвердити, а профільний департамент - надати інвестиційні пропозиції щодо включення вищезазначених робіт з програмами економічного і соціального розвитку Києва на 2013 та наступні роки.

Крім того, згідно з розпорядженням після завершення робіт передбачається відновлення покриття проїзної частини на всю ширину дороги і передача її до КП «Шляхово-експлуатаційного управління з ремонту та утримання автомобільних шляхів та споруд Деснянського району».

Нагадаємо, 16 грудня Президент України Віктор Янукович своїм указом відсторонив від посади голову Київської міськдержадміністрації Олександра Попова. Глава КМДА підозрюється в причетності до розгону «євромайдана» у ніч на 30 листопада і відсторонений від посади за клопотанням Генеральної прокуратури України.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating