Євромайдан розходиться або вичікує

Сьогодні вночі ночувати на Євромайдані в Києві залишилося менше 2000 людей. Цю цифру підтверджують відразу кілька хронік Євромайдану, які постійно оновлюються в мережі Інтернет.

Увечері, 17 грудня, через Евромайдан пройшло близько 30 тисяч людей, повідомляє хроніка РБК. За даними хроніки LB.UA людей було 10 тисяч. О 18.50 на площу привезли живу ялинку від Кличка. Ні Кличко, ні Яценюк цього вечора на сцену не вийшли. Виступав тільки Олег Тягнибок. Він зазначив, що на зустрічі з Путіним Янукович не підняв питання про повернення Україні частини золотовалютного резерву СРСР частини алмазного фонду СРСР та заощаджень громадян СРСР. Люди почали розходитися. Жодна з хронік Евромайдана в мережі ( РБК , ЛБІ , Свобода ) не стверджує, що на майдані після 22 години 17 грудня залишилося більше 2000 чоловік. Пряма трансляція мітингу на порталі радіо «Свобода» сьогодні припинена.

Як повідомлялося, 17 грудня « Газпром » і « Нафтогаз України » у присутності президентів двох країн підписали доповнення до « Контракту на купівлю-продаж, поставку, обсяги та умови транзиту природного газу на 2029-2019 рік» від 19 січня 2009 року. Підписаний документ повинен дозволити Україні купувати у «Газпрому» газ за ціною 268,5 доларів за тисячу кубометрів, тоді як зараз вона складає більше 400 доларів. Крім того, Росія надала Україні комерційний кредит у сумі 15 мільярдів на розвиток економіки.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating