Однопартійці високо оцінили старання Януковича на зустрічі з Путіним

Партія регіонів України задоволена результатами візиту президента Віктора Януковича до Москви.

Як йдеться в заяві партії, угоди, укладені в ході VI засідання Українсько-Російської міждержавної комісії, - важливий етап у відновленні і подальшому розвитку дружніх і взаємовигідних відносин між Україною і Росією.

«Розглядаємо підписання стратегічно важливих для країни двосторонніх документів як безперечний успіх української дипломатії, закономірний результат виваженої та прагматичної зовнішньої політики Президента України В. Януковича», - йдеться в заяві.

У документі зазначено, що всі галузі національної економіки тільки виграють від зняття торгових обмежень, адже спільно планується реалізувати масштабні проекти в машинобудуванні, паливно-енергетичній, транспортній, авіаційно-космічній, військово-технічній сферах.

«Доленосним» регіонали назвали і досягнуті домовленості про зниження ціни на російський газ. «Це дозволить практично реанімувати цілі галузі національної економіки, підвищити конкурентоспроможність вітчизняного товаровиробника, значно наростити експортний потенціал України», - йдеться в заяві.

Особливо підкреслено, що Україна не планує вступати до Митного союзу, так як вірна євроінтеграційному курсу.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating