Туберкульоз діагностований ще у трьох мітингувальників у Києві

З 125 учасників масових заходів, які обстежувалися на туберкульоз та інші легеневі патології, ця хвороба була діагностована у трьох мітингувальників

Як повідомили в Департаменті охорони здоров'я КМДА, у шістьох учасників масових заходів, що пройшли обстеження, діагностовано гострий бронхіт, ще у двох виявлена ​​пневмонія. Туберкульоз діагностовано у трьох осіб, ще одна людина потребує додаткових обстежень для підтвердження діагнозу.

Крім того, за інформацією департаменту охорони здоров'я, станом на 6:00 17 грудня (з початку доби) за медичною допомогою звернулися 7 учасників акцій протесту, з них 5 - госпіталізовані.

«Серед причин госпіталізації: психомоторне збудження, струс головного мозку (людина травмувалася сама), апендицит, флегмона правої гомілки, забійна рана голови, садна тіла», - відзначили в КМДА.

Нагадаємо, у центрі Києва 12-14 грудня працювали пункти обстеження на туберкульоз, де всі бажаючі кияни та гості міста змогли обстежитися безкоштовно. Раніше на Євромайдані був виявлений труп літнього львів'янина, який помер від відкритої форми туберкульозу.

 

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating