Кличко просить дітей принести на майдан новорічні іграшки

Віталій Кличко запропонував встановити на Майдані Незалежності живу новорічну ялинку.

Як повідомляє прес-служба політичної партії "УДАР Віталія Кличка", активісти відзначають, що сьогодні Майдан Незалежності - справжнє містечко з власною інфраструктурою, і всі його жителі і ті, хто приходить щодня і щоночі, дбають про його благоустрій і дотримання чистоти і порядку.

А оскільки Майдан відвідують люди й іноземні гості, і попереду новорічні свята, мітингувальники вважають, що жива ялинка створить святковий настрій і атмосферу.

Прикрасити майданівську ялинку планують іграшками, зробленими дітьми, і відзначають, що ті, хто бажає долучитися до цієї справи, новорічні прикраси можють приносити на Майдан Незалежності.

Представники заводу-виробника з Іллічівська, які зробили державну ялинку для Києва вже повідомляли, що в результаті розбору ялинки мітингувальниками, вона втратила приблизно третину деталей загальною вартістю близько 1 млн грн. Однак заміну пошкодженим гілкам Київська міськадміністрація у них поки не замовляла.

Також заводчани відзначають, що монтувати саме їхню ялинку в іншому місці Києва неможливо - вона кріпиться тросами до п'ятитонних бетонних блоків, які закладені під землю тільки на Майдані Незалежності.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating