Суд залишив Ігоря Маркова під вартою ще на два місяці

Печерський районний суд 16 грудня продовжено термін утримання під вартою для арештованого одеського нардепа Ігоря Маркова

Таке рішення було винесено після більш ніж трьох годин, які суд провів у нарадчій кімнаті, повідомили в прес-службі політика.

Відзначимо, що залишити нардепа за гратами вимагало слідство. При цьому, за словами адвоката Ігоря Маркова Олександра Казарновського, свої вимоги звинувачення ніяк не обгрунтовують .

У свою чергу, захист просив звільнити Ігоря Маркова під поручительство чотирьох його колег-нардепів: Віталія Барвіненко, Олександра Пресмана, Вадима Колесніченка та Нестора Шуфрича.

У своєму виступі Ігор Марков звернув увагу суду на те, що його взагалі не мають права утримувати під вартою, так як він є народним депутатом і, як наслідок, має недоторканність. Крім того, він підкреслив, що його звинувачують у нападі на людей, які влаштовують бепорядкі на вулицях і, зокрема, били співробітників міліції під будівлею Адміністрації президента. «Вся ця вакханалія відбувається тому, що такі, як я, сидять у в'язниці», - заявив Ігор Марков.

Як уже повідомлялося, Ігор Марков, лідер партії «Родіна», був заарештований за причетність до побиття учасників пікету в Одесі в 2007 році. 29 жовтня Одеський окружний адміністративний суд відмовив у позові члену ПР Ігорю Маркову відносно до спікера ВР Володимиру Рибаку . Марков хотів визнати незаконним рішення спікера заблокувати його картку для голосування.

 

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating