Царьов : Кияни не повинні платити за тепло і світло в захоплених адмінбудинках

Народний депутат від Партії регіонів Олег Царьов вважає, що влада повинна бути як ніколи монолітною і зосередитися на боротьбі з корупцією

Таку думку Царьов висловив під час конференції «Перспективи економічного розвитку України в контексті інтеграційних процесів».

«У нас сьогодні вранці була фракція. І на фракції ми виділили кілька запитань. Перше: ми вважаємо, що в країні потрібно починати серйозну боротьбу з корупцією. Я вважаю, що наступний рік президентських виборів має пройти під егідою боротьби з корупцією. Недоторканності в країні не повинно бути. Ті люди, які стоять на Майдані: і з Західної, і з Центральною, і з Східної України, і на нашому мітингу - вони всі говорять про корупцію. І влада може підняти свої рейтинги саме боротьбою з корупцією», - заявив Царьов.

За його словами, на засіданні фракції Партії регіонів депутати погодилися підтримати Кабінет Міністрів Миколи Азарова.

«Будь-які конфлікти сьогодні в команді не будуть йти на користь», - сказав Царьов.

Народний депутат також підкреслив, що депутати попросили, щоб силових акцій на Майдані більше не було.

«І четверте. Я сьогодні написав депутатські звернення і хочу їх особисто відвезти генеральному прокурору, голові СБУ, начальнику МВС, і тому, кого призначать виконувати обов'язки глави КМДА. Сьогодні відбувається грубе порушення закону: нецільове використання коштів. Держава, кияни, місцеве самоврядування не повинні оплачувати електроенергію, тепло і воду в захоплених будівлях», - заявив Царьов і додав, що його звернення полягають у тому, щоб негайно припинити подачу цих ресурсів у захоплені адмінбудівлі.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating