Сьогодні сенатор США Джон Маккейн зустрінеться з Януковичем

У понеділок в Києві, 16 грудня, сенатор Конгресу США зустрінеться з президентом України Віктором Януковичем. Американський сенатор має намір пред'явити санкції, якщо Янукович знову спробує розігнати евромайдановців.

У резолюції, ухваленій 13 грудня 2013 року Конгресом США, засуджуються насильницькі заходи уряду проти мирних демонстрантів, а також звучить заклик всім політичним партіям уникати звернень антисемітського характеру. За недотримання відповідних умов резолюції, США мають намір застосувати проти українських політиків візові та фінансові санкції.

“Сьогодні українці протестують на вулицях тому, що побоюються довгострокових економічних витрат для економіки України в умовах непідписання Угоди. Неприйнятно те, що ці мирні демонстрації наштовхуються на агресивний опір і навіть насильство з боку уряду Януковича. Ця резолюція дає зрозуміти, що подальше насильство з боку уряду буде мати негативні наслідки для наших двосторонніх відносин. Сподіваюся, президент Янукович зрозуміє, що його урядові, в кінцевому рахунку, потрібно рухатися в одному напрямку з його громадянами, враховувати думки людей - вони хочуть процвітання країни майбутньому”, - стверджує Маккейн.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating