В Одесі прихильники Митного союзу виступили на Соборній площі

14 грудня в Одесі пройшов марш проти розколу України. На вулиці міста вийшли ветерани, місцева молодь, представники проросійських громадських організацій та національних громад. Учасники маршу пройшли від Соборної площі до будівлі міської ради з гаслами на підтримку інтеграції України в Митний союз.

За словами одного з організаторів заходу Антона Давиденка суботній марш, який зібрав близько двох тисяч прихильників євразійського вектора розвитку країни, - це демонстрація громадянської позиції одеситів, їх бажання жити у стабільній і демократичній державі, розвитку дружніх відносин із Російською Федерацією. Крім того він зазначив, що учасники акції підтримують відмову України від підписання Угоди про асоціацію з ЄС і вступ в Митний союз. Для дозволу ситуації в країні мітингувальники запропонували винести питання щодо інтеграції на всеукраїнський референдум.

Завершився марш біля будівлі міської ради, де його учасники прийняли відповідну резолюцію на адресу центральних та місцевих органів влади.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating