В Одесі прихильники Митного союзу виступили на Соборній площі

 В Одесі прихильники Митного союзу виступили на Соборній площі

14 грудня в Одесі пройшов марш проти розколу України. На вулиці міста вийшли ветерани, місцева молодь, представники проросійських громадських організацій та національних громад. Учасники маршу пройшли від Соборної площі до будівлі міської ради з гаслами на підтримку інтеграції України в Митний союз.

За словами одного з організаторів заходу Антона Давиденка суботній марш, який зібрав близько двох тисяч прихильників євразійського вектора розвитку країни, - це демонстрація громадянської позиції одеситів, їх бажання жити у стабільній і демократичній державі, розвитку дружніх відносин із Російською Федерацією. Крім того він зазначив, що учасники акції підтримують відмову України від підписання Угоди про асоціацію з ЄС і вступ в Митний союз. Для дозволу ситуації в країні мітингувальники запропонували винести питання щодо інтеграції на всеукраїнський референдум.

Завершився марш біля будівлі міської ради, де його учасники прийняли відповідну резолюцію на адресу центральних та місцевих органів влади.


Новости партнеров

Загрузка...


Загрузка...