В Інтернеті збирають 25 000 гривень на документальний фільм про Євромайдан

До громадян звернулися українські документалісти , які вже почали знімати фільм про Євромайдан. У кадрі - порятунок голуба, любов, білий рояль та п'ять літаків російського спецназу.

«Вавілонь13 - це територія документального кіно. Територія фіксації подій українського громадянського протесту» , - так заявляють про себе творці документального кінопроекту. Вони зареєстрували сторінку в Фейсбуці, канал в Ютубі, викладають відзняте відео і просять грошей на продовження зйомок.

Викладене в мережу відео - відмінного для документального кіно технічної якості. У кадрі - білий рояль , на якому грають у приміщенні однієї із зайнятих мітингувальниками адміністративних будівель, зворушливі молоді пари. Поруч зі сценою будівництва барикад - замальовка про те, як чоловіки середнього віку рятують голуба, який вдавився крихтою.

Під час перегляду вискакують інтернет-повідомлення з проханням максимального перепосту про те, що беркут йде штурмувати Евромайдан, а в Борисполі приземлилися 5 літаків російського спецназу. Акцію вже підтримали і перепостили сьогодні вночі цю інформацію 40 осіб.

Відео:

Рояль:

Голуб:

 

 

Текст звернення кінематографістів :

Ми, небайдужі українські кінематографісти: Володимир Войтенко, Володимир Тихий, Ігор Савиченко, Юля Гонтарук, Марися Никитюк, Денис Воронцов, Олександр Стеколенко, Іван Сауткін, Юрій Грузинова, Сергій Клепач, Роман Климпуш, Лариса Артюгіна, Марія Пономарьова, Ірина Груша, Марина Врода, Іван Левченко, Філіп Рожен, Андрій Рогачов, Анастасія Максимчук, Олександра Бровченко, Марія Нестеренко, Віталій Барабаш, Анна Тиха і інші, зібралися спонтанно, але не випадково.

Миттєво відреагувавши на події в Україні, ми почали їх задокументувати через призму режисерської рефлексіі. BABYLON '13 вже знімає - монтує - викладає відео в своїх соціальних мережах, але цей процес витратний, насамперед, з технічної точки зору: батарейки, оренда камер, світла, звукових станцій, оплата швидкісного інтернету, які зараз фінансуються з власних коштів.

Всі матеріали, зняті в період мирного громадянського протесту, ляжуть в основу великого документального фільму, який залишиться в історії як незаангажований погляд українських режисерів-сучасників.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating