Голова Київської міськдержадміністрації рекомендує прибрати припарковані в центрі автомобілі на час Євромайдану

Глава КМДА рекомендував прибрати припарковані в центрі міста автомобілі і нагадав про повідомлення в ЗМІ про можливі провокації . У підвищену готовність приведені всі аварійно-рятувальні служби Києва.

Голова Київської міськдержадміністрації Олександр Попов попередив про погіршення погодних умов в Києві на вихідних.

"У ці вихідні в центрі Києва очікуються багатолюдні масові заходи. Проходити вони будуть в умовах різкого погіршення погодних умов. Це вимагає особливої ​​відповідальності і толерантності від учасників та організаторів акцій, від влади та правоохоронних органів", - йдеться у зверненні Попова, розміщеній на сайті КМДА.

Як заявив Попов, "ЗМІ поширюють відомості про ймовірність провокацій та силового протистояння між учасниками акцій, а також між ними та правоохоронними органами".

За його словами, виконавча влада столиці звернулася в міліцію з проханням зробити все, щоб запобігти загрозі насильства і забезпечити законне право громадян на проведення мирних акцій.

Глава КМДА попросив киян, чиї автомобілі припарковані на вулицях центру міста, перемістити їх в інші місця.

"У підвищену готовність приведені всі аварійно-рятувальні служби. Передбачено цілодобове чергування машин невідкладної допомоги в місцях значного скупчення людей. До роботи в особливому режимі готові метрополітен та інші види громадського транспорту", - розповів Попов.

Власників приватних авто він попросив " уникати проїзду центральними вулицями без необхідності".

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating