Євромайдан приймає гроші від пенсіонерів і депутатів

В Івано-Франківську подружжя пенсіонерів передало в підтримку Евромайдану 10 тисяч гривень, а депутати міськради Тернополя - 41 тисячу гривень. Гроші підуть на відправку жителів Прикарпаття автобусами на Євромайдан.

Про ці пожертвування в п'ятницю 13 грудня заявив на зустрічі з журналістами в Івано- Франківську представник штабу національного опору Дмитро Чуйко, передає УНІАН.

За його словами, 89-річний Михайло Кравчук з дружиною за станом здоров'я не можуть підтримати поїхати в Київ, тому вирішили допомогти матеріально. Вони вважають, що жертвують гроші на боротьбу за незалежність України:

«Мені дуже болить те, що зараз відбувається в країні. Українцям потрібно боротися за свою незалежність, тому потрібно їхати на Майдан. Ми з дружиною порахували, що 10 тис. грн. має вистачити для того, щоб відправити великий автобус з активістами в Київ», - зауважив пенсіонер. Дідусь пояснив, що дуже хоче з дружиною дожити до того моменту, коли Україна нарешті стане « щасливою країною щасливих людей». «Ми так з дружиною радимося, щоб Бог дав дожити до нової України», - каже пенсіонер.

Прийняли пожертвування від пенсіонерів представники Івано -Франківського штабу національного опору у них вдома. За словами представника штабу, цих грошей вистачить для відправки двоповерхового автобуса з 70-ма пасажирами.

Працівники Тернопільської міської ради перерахували понад 41 тис. 400 гривень київським Евромайдану. Таку загальну суму коштів зібрали, коли мер, його заступники, начальники управлінь та фахівці мерії віддали половину своєї зарплати.

Прес-секретар міського голови Катерина Калуш розповіла, що гроші зібрали за два дні:

"На нараді з керівниками структурних підрозділів міський голова Сергій Надал висловив ідею, щоб віддати половину зарплати на потреби Євромайдану. Таке рішення підтримали відразу. Гроші люди здавали добровільно. Приносили готівкою. І вже через два дні нам вдалося зібрати 41 400 гривень. В 4:00 дня сьогодні ( 13.12.13 - ред.) ми перерахували ці кошти на рахунок Евромайдана", - повідомила вона.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating