Відверта фотовиставка Романа Пятковки відкрилася в Харкові

Виставка харківського фотографа Романа Пятковки відкрилася в харківському ресторані «Якіторія» (пр. Правди, 7). В експозиції представлені роботи з серії «Агітплакат» і «Радянське фото». За словами автора, ця виставка – перша з серії експозицій фотопроекту «Час витримки», який триватиме півроку і познайомить харків'ян і гостей міста з різними напрямками сучасної фотографії. В рамках проекту будуть виставки, майстер-класи, лекції та дискусії.

Роман Пятковка пояснив, чому обрав для своєї виставки не галерею, а альтернативний майданчик: «Навіть я як автор вважаю, що далеко не всі роботи з досить відвертої серії «Радянське фото» можуть бути виставлені на цьому майданчику. В еротиці немає нічого поганого, але для того, щоб роботи сприймалися як концептуальне мистецтво, потрібен певний досвід: етнічний, естетичний, досвід усвідомленого «споживання мистецтва». Тому для цієї виставки ми відібрали тільки частину фотографій. Нехай для багатьох вони стануть першою сходинкою в умінні приймати, розуміти й аналізувати сучасне мистецтво».

За проект «Радянське фото» Роман Пятковка отримав нагороду «Sony World Photography Awards» як кращий автор у номінації «Концептуальна фотографія» . Цю серію вже побачили жителі Лондона, Бюдельсдорфа, Братислави, Москви і Дніпропетровська. Проект «Радянське фото» названий на честь однойменного радянського фотографічного журналу. Фотограф поєднав картинки цього видання зі своїми роботами.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating