Харків’яни активно підтримують антимайдан в Києві

Харківський журналіст, голова правління Інституту регіональної політики Андрій Бородавка на своїй сторінці в Facebook звернувся до харків'ян із закликом зібратися і провести акцію проти заворушень у Києві та втручання Євросоюзу і США у внутрішні справи України.

«Схід громадян – мешканців Харкова – проти втручання ЄС і США у внутрішні справи України: проти організації масових заворушень і погромів у Києві, спрямованих на насильницьку зміну конституційного ладу в Україні і на насильницьке втягування України в асоціацію з ЄС, що призвело б до економічної та політичної катастрофи», – зазначив автор послання.

Андрій Бородавка закликав жителів інших українських міст провести подібні акції у своїх населених пунктах. «Ніхто не захистить нас, окрім нас самих!» – підкреслив він.

Захід відбудеться у неділю, 15 грудня, на площі Свободи. Початок – об 11.00.

Зі свого боку, представники Харківської обласної організації Партії регіонів зазначили, що отримують звернення від жителів міста, які бажають взяти участь у безстроковій акції на підтримку курсу президента Віктора Януковича. Про це 12 грудня повідомив Віктор Георгієвський, голова Ради старійшин облорганізації ПР на брифінгу, який відбувся після засідання Ради старійшин.

«Харків'яни підтримують ініціативу прихильників ПР про участь у мітингу на підтримку президента, такі пропозиції надходять регулярно в штаб партії. Я переконаний, що це питання демократії. Не може бути ситуації: є дві думки – моя і помилкова . Ми зможемо говорити про демократію тоді, коли прийдемо до консенсусу з питання евромайдану, коли рішення, прийняте після переговорів і обговорень, буде вигідно і зрозуміло всім. Думки повинні зійтися в одній загальній точці, як вектор перетину. І наше завдання – знайти правильну точку перетину, в цьому випадку будуть враховані всі побажання і нюанси даного питання», – заявив Віктор Георгієвський.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating