Харківський губернатор Михайло Добкін пропонує покликати на Евромайдан циган з ведмедями

У найближчі дні харківський Евромайдан планують відвідати деякі українські діячі культури. У п'ятницю ввечері біля пам'ятника Шевченку пройде виступ письменниці Оксани Забужко. У суботу учасники Евромайдану очікують концерт популярної виконавиці і письменниці Ірени Карпи. У неділю до Харкова приїдуть брати Капранови – книговидавці та письменники. А наступного тижня очікується приїзд до Першої столиці відомого українського письменника Юрія Андруховича.

Голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін в черговий раз висловив в Twitter свою думку з приводу активності Евромайдану: «У Харків зазивати на майдан їдуть Андрухович, Забужко і Карпа. Мабуть, справи зовсім погані! Запросили б ще циган з ведмедями».

Раніше Михайло Добкін писав у Twitter: «Організатори евромайдану в Харкові так і не змогли зібрати людей для відправки до Києва. Слобожанщина не підтримує галицько-київський шабаш!»

Нагадаємо, після виступу Ади Роговцевої на київському Майдані харківський губернатор написав у своєму Twitter: «Актриса класна, а людина так собі, з гнилизною. І в 2004-му, і зараз так себе проявляє. Чекаємо чергового пасквіля».

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating