Євромайдан має намір стояти до Різдва

 П'ятиметрові барикади зі снігу, безкоштовний концерт українських артистів, візити зарубіжних гостей, безкоштовне житло і триразове гаряче харчування в центрі Києва - будні українських революціонерів. У таких умовах вони готові тут стояти до Різдва.

Мітингувальники готові стояти на барикадах Євромайдана до Різдва, передає ТСН. Майдан Незалежності нагадує справжню снігову фортецю  Деякі барикади сягають у висоту 5 метрів. На барикадах стоять вартові, які спостерігають, чи не наближається раптом ворог.

Внаслідок потепління сніг в мішках, з яких складаються барикади , смерзся і перетворився на лід, фактично, на суцільний камінь. Крім того , на Євромайдане з'явився новорічний дідух. Люди запевнили, що мають намір стояти тут і до Різдва.

З п'ятниці евромайдан перейде на повноцінне триразове харчування. Приміщення міської держадміністрації поки справляється із збільшенням кількості мітингувальників. Однак нові прибульці намагаються не навантажувати штаб на Хрещатику.

Три десятка мікроавтобусів стоять під стінами адміністрації, протестуючі там харчуються і сплять. Після зняття міліцейської облоги значно покращилася доставка продуктів. Тож відтепер кухня готує борщі і каші для майданівців.

"Люди вже наїлися тих бутербродів, два-три дні і потім шлунок здає . Ми хочемо зробити 3 - разове харчування. Будемо готувати хорошу їжу, нам потрібні бійці", - розповіла кореспонденту УНІАН організатор кухні Євгена Мосіна.

Як передає кореспондент УНІАН, мітингувальники в кількості близько 5000 чоловік слухають зі сцени виступи українських артистів.

Частина Європейської площі та Хрещатика в напрямку Майдану заставлені автомобілями. Також автомобілі припарковані з боку вул. Хмельницького.

Частина мітингувальників продовжує займатися благоустроєм наметового містечка. Незначна кількість учасників акції знаходяться у барикад.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating