Лідер «Оплоту»: На Майдані стоять або люди без роботи, або люди, робота яких - стояти на Майдані

Глава Харківської громадської організації «Оплот» Євген Жилін вважає, що учасники «євромайдану » - не народ України, а професійні «стоятелі».

Як йдеться в заяві Жиліна, звичайний українець, що має постійну роботу, не може собі дозволити кинути все і поїхати в Київ, навіть якщо він в душі підтримує ідею євроінтеграції: люди не вірять політикам і навряд чи ризикнуть втратити через них роботу і заробіток. До того ж, не у кожного є гроші на дорогу до Києва і проживання та харчування в столиці України. «З чого я роблю висновок, що на Майдані стоять або люди без роботи, або люди, робота яких - стояти на Майдані. Я називаю їх - професійні «стоятелі», - пише лідер «Оплоту».

Також Жилін не розуміє, навіщо взагалі потрібен «євромайдан», якщо саміт у Вільнюсі давно закінчився і підписання угоди з ЄС найближчим часом Україні «не загрожує». Лідер «Оплоту» вважає, що поставити крапку в протистоянні змогло б проведення всеукраїнського референдуму. Народ би сам вирішив вступати Україні в МС або підписати угоди з ЄС. Однак «стоятелі на Майдані» не вимагають референдуму , а криками, перекриванням руху, погромами і спробами захопити адміністративні будівлі хочуть показати, що вони за асоціацію з ЄС, - говорить Жилін. - З чого я роблю висновок, що «стоятелі Майдану» впевнені, що на референдумі про асоціацію з ЄС чи вступі до МС, прихильників асоціацію з ЄС виявиться значно менше, ніж прихильників МС. Переконаний, що розуміють це і лідери опозиції і саме тому боялися і виступали проти проведення референдуму».

Також «оплотовець» засудив «євромайданівців» за застосування сили, тоді як вони називають себе мирними демонстрантами. На його думку, тиснути міліціонерів бульдозером, захоплювати будівлі, оскверняти і знищувати пам'ятники - дещо дивно для тих, хто проголошує ідеї демократичних цінностей і європейського вибору.

Не зрозуміла Жиліну і позиція Турчинова, Кличка, Яценюка, Тягнибока і Мірошниченко, які заявляють, що стоятимуть на Майдані «до кінця». «Я з історії і фільмів пам'ятаю, як мої діди стояли «до кінця» і що таке для них стояти «до кінця». Стояти «до кінця» означало - або померти, або змусити події текти так, як вони хочуть, - говорить лідер «Оплоту». - Але так як рішучості вмирати за ідею у них немає, тому на волю президента саме вони вплинути не зможуть , і серця народу їх слова не торкнуться».

Жилін звернувся до Президента України та силовикам з проханням «припинити порушення громадського порядку, проявити рішучість у цьому питанні».

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating