Суд відклав до кращих часів справи 9 активістів Евромайдана

Шевченківський райсуд відклав розгляд справ проти 9 активістів , яким інкримінують адмінпорушення при розгоні Майдану в ніч з 10 на 11 грудня

Розгляд справ відкладено на невизначений термін без будь-яких пояснень , повідомили народний депутат Валерій Пацкан .

Адвокат координаційного центру правової допомоги Ростислав Пукало , який захищає інтереси двох обвинувачених , повідомив , що в Шевченківському райсуді столиці повинні були слухатися справи про адміністративні правопорушення за ст. 173 КУпАП . Проте засідання призначено не було .

За його інформацією , матеріали по всіх 9 -ти затриманим направлені на доопрацювання . Затриманим не було забезпечено право на адвоката при складанні протоколу про адміністративні правопорушення , нікому не видали другий примірник протоколу , як це передбачено чинним КпАП.

«У самих протоколах графа « свідки » не заповнена , але не перекреслена , що дає підстави припускати про можливі фальсифікації » , - зазначив Пукало .

Нагадаємо , в ніч з 10 на 11 грудня на Хрещатику багатотисячне народне віче було зірвано співробітниками « Беркута». Учасники акції виставили загородження з металевих бочок і дерев'яних решіток на виході з підземного переходу . Барикади мітингувальників були розібрані представниками комунальних служб.

 

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating