Королевська: на погашення боргів по «лікарняних» і страхових виплатах виділено близько 2 млрд. грн.

Держказначейство України, нарешті, перерахувало гроші на погашення боргів по страхових виплатах і по виплатах по «лікарняним» листам.

Міністр соціальної політики Наталія Королевська повідомила, що заборгованість виникла на початку грудня. Протягом останніх декількох днів казначейство перерахувало близько 2 млрд. грн. на виплату по «лікарняним» листам, в тому числі, по вагітності та пологах.

Також повністю погашена заборгованість по щомісячним страховим виплатам шахтарям-інвалідам, іншим потерпілим на виробництві та членам їх сімей.

«Я переконана, що, незважаючи на політичну та економічну ситуацію, сьогодні необхідно забезпечити соціальний мир у суспільстві, оскільки від стабільності роботи системи соціального захисту залежать найбільш вразливі категорії громадян», - сказала Королевська.

Водночас, за її словами, виплати державних допомог в грудні проходять згідно з графіками: вже 86% одержувачів державних допомог отримали кошти на персональні рахунки. Це малозабезпечені сім'ї, діти-інваліди, інваліди дитинства та ін Інші 14% отримають свої гроші до 15 грудня.

Відповідно до графіків фінансуються і пенсійні виплати.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating