У Києві працює 77 неповнолітніх підприємців

77 молодих підприємців у віці до 18 років працює у Києві. Зараз їх втричі більше, ніж торік. Про це повідомила прес-служба Головного управління Міндоходів у Києві.

«Якщо впродовж 2012 року підприємницьку діяльність зареєстрували 17 осіб віком від 16 до 18 років, то впродовж 2013 року у столиці підприємцями зареєструвались уже 58 представників молоді», - коментує начальник управління Ірина Носачова.

Найбільш поширеними видами діяльності бізнес-молоді стали торгівля промисловими товарами й продуктами, виготовлення їжі та надання послуг мобільного харчування. Дехто здає в оренду власну чи орендовану нерухомість, надає перукарські або комп‘ютерні послуги.

Наймолодшим підприємцем столиці названо дівчинку, якій щойно виповнилося 16 років. Вона зареєструвалась наприкінці вересня поточного року і надає послуги з навчання мистецтву драми та музики.

Довідка: за нормами Цивільного кодексу України, фізична особа, яка досягла 16-ти річного віку і бажає займатися підприємницькою діяльністю, може бути зареєстрована підприємцем за умов письмової згоди батьків, піклувальника або органів опіки.

На початок листопада поточного року, у Києві перебуває на обліку 233,7 тис. Підприємців різного віку.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating