Опозиція тисне на Президента мітингом

Опозиційні партії України - "Батьківщина" , "УДАР" і "Свобода" продовжують відстоювати ідею підписання Асоційованого членства з ЄС. З цією метою партійці мають намір організувати 24 листопада мітинг у Києві .

Після засідання ВР щодо прийняття ключових євроінтеграційних підходів (у тому числі і питання лікування Ю. Тимошенко за кордоном ) опозиція виступила із звинуваченням президента України у зриві міжнародної угоди. Опозиційні партії заявили про відвертий саботаж зі сторін В. Януковича і Партії Регіонів. Тим самим президент показав свою незацікавленість в угоді.

Опозиційні сили вбачають у провалі підписання Угоди шлях до економічної катастрофи України. Економіка не протягне без кредитів МВФ та фінансової допомоги ЄС. Зупинити такий розвиток подій зможе тільки громадський резонанс. У зв'язку з цим незалежно від політичних настроїв опозиція має намір провести 24 листопада мітинг у Києві з метою побудови європейського майбутнього України .

Незважаючи на подібні висловлювання, МЗС України продовжує підтримувати ідею підписання Угоди з ЄС. Як заявив міністр закордонних справ Леонід Кожара , на сьогоднішній день є всі передумови для включення держави в члени міжнародної організації. Технічна сторона проекту виконана повністю , після налагодження політичних питань ситуація повинна роз'яснитися.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating