Театри Харкова підготували новорічну програму

Новий рік невблаганно наближається. Напередодні свята харківські театри хочуть порадувати своїх глядачів новорічними концертами та виставами. Приємні сюрпризи чекають на дорослих театралів і маленьких глядачів.

Харківський національний академічний театр опери та балету ім. Лисенко підготував святковий концерт «Новорічний серпантин», який відбудеться 29 грудня. 27 і 29 грудня відвідувачі театру зможуть насолодитися яскравим і барвистим балетом Чайковського «Лускунчик».

В органному залі Харківської обласної філармонії 25 грудня відбудеться «Новорічний променад». Цей святковий концерт підготували для харків'ян і гостей міста творчі колективи філармонії. У концерті беруть участь ансамбль народних інструментів «3+2», гітарний дует «Фієста», академічний хор ім. В. Палкіна. У програмі вечора музика Ардіті, Штрауса, Капуа, Ларра, Бродського і Фаліка.

Академічний хор ім. В. Палкіна під керуванням Андрія Сиротенко 15 січня порадує своїх шанувальників концертом «Різдвяна містерія». У концерті прозвучать духовні різдвяні піснеспіви різних країн.

«Новорічний променад з «Віртуозами Слобожанщини» 26 і 27 грудня чекає відвідувачів Театрально-концертного центру. Молодіжний академічний симфонічний оркестр «Віртуози Слобожанщини», солісти Олена Старикова та Олексій Сребницький і ведучі Наталя Крихтіна та Андрій Бордов подарують гостям два незабутніх музичних вечори в дусі «Блакитного вогника». У програмі концертів вальси, галопи, польки і безліч музичних номерів у виконанні оркестру, солістів та артистів розмовного жанру.

11 січня на сцені Театрально-концертного центру відбудеться ще один «Новорічний променад з «Віртуозами Слобожанщини». На цей раз з оркестром виступатиме заслужена артистка України, солістка Київського Національного академічного театру оперети Олена Ширяєва. У програмі – шедеври світової класики опери та оперети та симфонічної музики Оффенбаха, Масканьї, Верді, Равеля, Брамса, Гріга, Россіні, Кальмана, Циммера, Штольца, Шварца, Гершвіна, Брюна, Бернстайна.

Харківський академічний театр музичної комедії 26 грудня покаже святкову інтермедію «Новорічний серпантин» і новорічний концерт у двох відділеннях.

Чимало цікавого чекає в грудні-січні і на маленьких театральних глядачів.

Харківський державний академічний театр ляльок ім. В. Афанасьєва в дні зимових шкільних канікул показує вистави, що складаються з двох частин: новорічної інтермедії «Дід Мороз дарує свято» і заявленого спектаклю. 21, 23 грудня і 4 січня дітей чекає «Золотий ключик», 22 грудня – «Пригоди Незнайки», 26, 28 грудня та 7 січня – «Попелюшка», 29 грудня – «Жили-були», 30 грудня, 2, 3 і 6 січня – «За щучим велінням», 5 січня – «Таємничий гіпопотам», 8 січня – «Кицькин будинок», 9 січня – «Кресало», 10 січня – «Про принців і принцес», 11 січня – «Казки Андерсена», 12 січня – «Ще раз про Червону Шапочку».

Харківський академічний театр музичної комедії 26 грудня покаже мюзикл «Пітер Пен», а 28 і 30 грудня – ревю для дітей «В гостях у казки».

У Харківському театрі юного глядача в дні зимових шкільних канікул відбудуться новорічні вистави «Стукає в двері Новий рік!», що складаються з новорічної інтермедії та кращих вистав театру. 22 і 27 грудня маленькі глядачі зможуть побачити спектакль «Таємниця Снігової королеви», 24 грудня – «Як Кощій на Василині одружився», 25 грудня – «Веселі пригоди Незнайки», 26 грудня – «Ніч перед Різдвом», 28 грудня – «День народження кота Леопольда», 29 і 30 грудня – «Дванадцять місяців».

У ХНАТОБі 28 грудня відбудеться прем'єра музичної вистави «Червона Шапочка», а 30 грудня діти побачать казкові вистави «Чарівник Гаррі та Снігова королева» та «Новорічні пригоди Буратіно».

У філармонії 28, 29 і 30 грудня маленьких глядачів чекає новорічна музична феєрія « Ось так Буратіно!».

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating