Квасьневский: у Соглашения об ассоциации между Украиной и ЕС шансы 50 на 50

Про це Олександр Кваснєвський заявив на прес-конференції у Брюсселі, передає звідти власкор УНІАН. «Ми мали на увазі більш легкий шлях, але президент пішов іншим шляхом», - додав Кваснєвський, маючи на увазі не звільнення Тимошенко, а можливість прийняття закону про лікування ув‘язнених за кордоном. Він додав, що політично розуміє, що «все це дуже складно, тож я б зараз оцінив шанси на підписання угоди як 50 на 50».

П’єр Кокс у свою чергу додав, що наступного тижня місія Кокса-Кваснєвського приїде до України у 27 раз. «Ми проведемо тут стільки часу, скільки треба. Наше терпіння було дуже добре перевірене, але наша добра воля лишається непохитною», - наголосив він.

Доля місії Кокса-Кваснєвського після саміту у Вільнюсі досі не визначена, про що поінформував президент Европарламенту Мартін Шульц. Кваснєвський підкреслив, що після невдачі у Вільнюсі до обговорення угоди можна буде повернутись лише через два роки. «Будуть вибори до Європарламенту у 2014 році, потім вибори нового складу Європейської комісії, потім вибори Президента у 2015 році в самій Україні», - відповів Кваснєвський на запитання польських журналістів.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating