Кримський прем'єр відзвітував перед президентом

Голова Ради Міністрів АРК Анатолій Могильов обговорив з президентом України Віктором Януковичем ситуацію на півострові. Особливу увагу було приділено питанням соціально -економічного розвитку Криму .

Як зазначив А. Могильов , президент підкреслив положення Криму як пріоритетного регіону. Загалом соціально-економічна ситуація на півострові задовольняє президента. Однак деякі питання потребують детального розгляду. В. Янукович дав вказівки щодо поліпшення ситуації в автономії.

Схвалена президентом інвестиційна політика в Криму збільшить економічний потенціал регіону. У тому числі програма IV Міжнародного чорноморського економічного форуму в Ялті містить основні етапи роботи з інвесторами. Будівництво готелів, розвиток альтернативної енергетики, сільського господарства, транспорту отримали реалізацію в конкретних інвестпроектах. Соціальні стандарти розвитку знаходяться на особливому контролі прем'єра.

У ході економічного форуму було підписано 5 угод , що було високо оцінено главою держави. Подальше впровадження проектів у життя сприяє глобальному розвитку регіону.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating