Центр Києва розблокували за рішенням суду, — Захарченко

Центр Києва розблокували за рішенням суду, — Захарченко

Розблокування вулиць здійснена на виконання постанови адміністративного суду про заборону блокування транспортних комунікацій
Про це заявив міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко , повідомили в прес -службі МВС.

«Вже кілька діб у центрі Києва спостерігається транспортний колапс. Рівень заторів на дорогах столиці досяг максимального значення — 10 балів. До органів внутрішніх справ надходять численні скарги, в переважній більшості — від мешканців центральної частини столиці, з приводу неможливості проїзду до власного будинку і відсутності нормального відпочинку вночі», — заявив міністр.

«Хочу всіх заспокоїти — ніякого розгону Майдану не буде. Ніхто не зазіхає на право громадян на мирний протест. Однак не можна ігнорувати права і законні інтереси інших громадян. Нормальне функціонування столиці не повинно бути порушено», — підкреслив міністр.
Він зазначив, що «необхідно», щоб безперебійно функціонували міський транспорт і екстрені служби: рятувальники , швидка допомога , комунальники».

«Розблокування вулиць здійснена на виконання постанови адміністративного суду про заборону блокування транспортних комунікацій», — заявив Захарченко.

«Завдання міліції — забезпечити охорону громадського порядку під час виконання рішення суду», — підсумував Захарченко.

Нагадаємо, в 1 ночі «Беркут» почав зачистку Євромайдану від барикад. З усіх боків на Майдан Незалежності підступили силовики. Мітингувальники, зокрема загони самооборони, намагаються їм протистояти. в Києві співробітниками ДАІ перекриті під’їзні шляхи в центр міста.

 

 

Ольга Бузыка


86

Новости партнеров