Через борги перед МВФ діти з Феодосії не ходять до дитячого садку

Власті Феодосії стверджують, що відсутність оплати рахунків через казначейство пов’язана з платежами за борги перед МВФ. Через це один з дитячих садків міста до цих пір не може прийняти дітей.

У дитячому садку № 23 міста Феодосії навчальний рік почався не у всіх групах. Осінь закінчується, а нову ясельну групу тут так і не відкрили. Батьки здали по 1000 гривень на ремонтні роботи, а міська влада обіцяла купити будівельні матеріали. Але казначейство рахунків не оплатило, і діти досі перебувають вдома.

На проблему проходження кошти через казначейство власті Феодосії посилаються вже кілька місяців. Раніше в інтерв’ю місцевому порталу «Кафа» перший заступник міського голови Феодосії Ігор Авруцкий пояснював, що гроші «зависли» в казначействі, оскільки прийшов час віддавати відсотки по кредитах, які Україна брала п’ять років тому у Міжнародного валютного фонду. Крім того, потрібно розплачуватися за російський газ.

- Звичайно, у держави немає таких грошей, щоб з чогось взяти і віддати, в результаті вилучаються гроші у громад, щоб розрахуватися за зовнішніми боргами, — зазначав І. Авруцький. — Я впевнений, що рано чи пізно скарбниця запрацює, і ми надолужимо те, що загальмували в цьому році.

Виктор Другоруб


83

Новости партнеров