У Дніпропетровську ялинки від браконьєрів охороняють кінні наряди міліції

У Дніпропетровську ялинки від браконьєрів охороняють кінні наряди міліції

У Дніпропетровських лісгоспах ялинки від браконьєрів охороняють кінні наряди міліції. Правоохоронці здійснюють виїзди в лісгоспи з початку грудня цього року.

Як зазначили в регіональному управлінні лісового та мисливського господарства, такі запобіжні заходи прийняті для недопущення незаконної вирубки сосен — кінна міліція оперативно реагує на несанкціоновану вирубку новорічних дерев.

Тепер для лісових браконьєрів передбачені не тільки штрафи, але й кримінальна відповідальність — за незаконну вирубку більше десятка сосен, згідно з КК України, передбачено термін до 3 -х років.

Як відзначають в обласному лісгоспі, ціни на ялинки в Дніпропетровській області залишилися на тому ж рівні, що і минулого року — від 50 грн за метр дерева. При цьому ціна залежить від того, наскільки високе дерево — чим сосна вище, тим більше за неї доведеться заплатити.

Нагадаємо, в грудні 2012 року лісові господарства регіону реалізували понад 400 тис. сосен. Цього року лісгоспи регіону планують продати приблизно таку ж кількість новорічних дерев.

Елизавета Будько


75

Новости партнеров