Компартія України вважає, що в країні зріє державний переворот

Компартія України вважає, що в країні зріє державний переворот

Представники Комуністичної партії України вважають, що опозиція намагається здійснити державний переворот, що може призвести не тільки до зміни влади, а й до втрати незалежності. Про це 9 грудня заявила перший секретар Харківського обкому Компартії Алла Александровська під час прес-конференції.

«Саме такий сценарій розвивається на наших очах, і це ще раз було доведено фактом руйнування пам’ятника Леніну в Києві, який, по ідеї, не має ніякого відношення до тих гасел, які декларуються сьогодні на Майдані», – підкреслила політик.

Алла Александровська висловила стурбованість тим фактом, що українське суспільство спокійно реагує на дії опозиції: «І найбільше турбує те, що активність і заяви цих напівфашистських сил не знаходять в нашому суспільстві протидії та засудження».

Секретар Харківського обкому Компартії зазначила, що представники західних областей України активно висловлюють свою думку про євроінтеграцію, а жителів східних областей ніхто не чує. На думку Александровської, на Сході України необхідно проводити збори громадян: «Тоді голос Сходу був би почутий».

Елизавета Будько


101

Новости партнеров