Кернес висловив свою думку з приводу звернення Богословської до народу

Кернес висловив свою думку з приводу звернення Богословської до народу

Харківський міський голова Геннадій Кернес висловив свою думку з приводу звернення Інни Богословської до жителів південно-східних регіонів України, в яких вона закликає народ на барикади. «Прочитав заяву Інни Богословської, в якій вона закликає жителів Півдню та Сходу України підтримати Майдан. І хочу попросити Інну Германівну, щоб вона не закликала нікого кидати роботу і йти мітингувати. Я вважаю, що, закликаючи йти на барикади, депутатка Богословська просто хвалиться своєю депутатською та громадської безкарністю. А її поведінка зайвий раз доводить, що політична проституція в Україні – річ, на жаль, буденна. І. Г. Богословська не одного разу зраджувала своїх соратників, з чого можна зробити висновок, що вона прогнила від голови до п’ят», – сказав харківський мер.

Геннадій Кернес підкреслив, що Харків продовжує жити звичним життям і не реагує на революційні заклики: «Хочу також сказати, що її заклики незначні. Як харківський міський голова, відповідальний за півторамільйонний місто, хочу відзначити: якщо депутат-проститутка Богословська думає про те, що в Харкові всі тільки й думають про майдани, то вона просто політичний лузер, який не розуміє, чого зараз чекають люди. Богословська – безініціативний депутат, і вона повинна працювати у Верховній Раді над створенням комфортних умов для соціального розвитку всієї країни, а не розколювати Україну».

Нагадаємо, народний депутат Інна Богословська (вийшла з фракції «Партії регіонів» 30 листопада) закликала жителів південно-східних регіонів України підтримати Евромайдан в Києві. «Зараз війська оточують Майдан, можливий штурм! Я закликаю Південь і Схід країни підтримати київський Евромайдан. Кидайте роботу і виходите на вулиці, сьогодні вирішується майбутнє України. Якщо ми промовчимо – завтра не буде ні роботи, ні майбутнього у наших дітей», – заявила політик у своєму блозі на«Українській правді».

Ольга Бузыка


115

Новости партнеров