Жителі сходу України виступили на підтримку Президента України

Жителі сходу України виступили на підтримку Президента України

Сьогодні, 9 грудня, в Луганську пройшов Форум депутатів рад усіх рівнів та громадськості. У роботі Форуму взяли участь більше трьох тисяч активістів, у тому числі, з Луганської області та  інших східних областей України.

Учасники з’їзду висловили свою позицію з приводу нинішньої політичної ситуації в країні і однозначно висловилися на підтримку політичної позиції Президента України та уряду, а також різко засудили неконституційні методи опозиційних сил.

Крім того, за підсумками учасники Форуму прийняли звернення до Глави держави, в якому зажадали в найкоротші терміни вжити всіх необхідних заходів для стабілізації політичної ситуації в країні. Крім того, необхідно притягнути до відповідальності тих, хто намагається неконституційним шляхом і силовими методами захопити владу в країні.

Учасники Форуму підкреслили, що в країні необхідно якомога швидше стабілізувати політичну ситуацію, відновити законність і не допустити розколу громадянського суспільства. Результати подальшого протистояння між владою та опозиційними силами стануть згубними для України.

 

Елизавета Будько


74

Новости партнеров