В Києві намагаються захопити урочище Кинь-Ґрусть (Фото)

В Києві намагаються захопити урочище Кинь-Ґрусть (Фото)

Сьогодні вранці забудовники без дозволів та відповідної документації розпочали встановлення будівельного паркану на зеленій зоні в районі урочища «Кинь-Ґрусть» на вул. Кобзарській, 2.

Мешканці власними силами заблокували будівельні роботи робітників та будівельну техніку. «Як розповіли активісти, на місце подій була викликана міліція, прокуратура та представник Департаменту міського благоустрою, які підтвердили, що забудовники не мають жодних дозвільних документів на проведення робіт. Після перевірки документів відповідні виконавчі служби покинули місце подій», — повідомив народний депутат Олександр Бригинець, який звернувся до голови КМДА Олександра Попова з вимогою публічно підтвердити незаконність дій зі встановлення паркану на вул. Кобзарській, 2 та вжити належні заходи, щоб припинити відповідні роботи та вивезти техніку.

За його словами, забудовники намагаються відібрати шматок урочища Кинь-Ґрусть. «Будівельний кран АА6600ВТ громада заблокувала прямо біля старезного дерева, на якому прикручено напис «Природно-заповідний фонд України. Парк-пам’ятка садово-паркового мистецтва місцевого значення «Кинь-Грусть». Охороняється законом». Я викликав ДАІ, щоб вони, як мінімум, зафіксували незаконну парковку крана. Хоча він, звичайно, тут не припаркований, а намагався встановити паркан», — зазначив Бригинець.

Нардеп також додав, що дві секції вже встановили, і ще близько 20 трьохметрових бетонних секцій лежить поруч.

«Отже, довжина ділянки, яку намагалися вкрасти у громади не менше 60 м. На цій ділянці знаходиться 3 старезних дуби, вік яких ніби навмисно не позначено, хоча на сусідніх аналогічних дубах красується помітка 400. Також на цій ділянці знаходиться кільсотлітня сосна і стара береза. Чекаю приїзду ДАІ», — підкреслив народний депутат.

Ольга Бузыка


82

Новости партнеров