Співробітники спецпідрозділу «Тигр» їдуть в Київ iз Василькова

Співробітники спецпідрозділу «Тигр» їдуть в Київ iз Василькова

Співробітники спецпідрозділу «Тигр», яких у Василькові блокували активісти, прорвалися через оточення і  їдуть в Київ.

«Активісти, які блокують спецпідрозділу міліції у Василькові, щойно повідомили, що частина спецназівців прорвала їх оточення» , — написав Дмитро Гнап на свій сторінці в Facebook.

Автобуси з внутрішніми військами, які прорвали блокаду у Василькові вже заїхали в Київ, повідомив народний депутат від «УДАРу» Тарас Кутовий. За його словами, автобуси вже проїхали іподром в Києві.
«Зараз автобуси вже дісталися метро Дружби народів. Зупинити їх неможливо. Автобуси супроводжують машини ДАІ. У колоні їде 18 одиниць військової техніки », — сказав Кутовий.

У той же самий час місцеві жителі стверджують, що «блокіраторів» було не більше 30 осіб.

«Що таке 30 осіб проти 800 добре навчених спецназівців? Треба було б — проiхалі б і раніше», — говорить один з місцевих жителів.

Нагадаємо, 4 грудня у Василькові Київської області, кілька десятков людей заблокували виїзди з коледжу Національного авіаційного університети МОНУ після того, як місцеві жителі побачили, що у двір коледжу заїхали автобуси з бійцями спецпідрозділу МВС. 6 грудня особовий склад «Тигра» намагалися вивезти з навчального центру ВПС, де їх заблокували мешканці. Проте активісти відмовилися їх випускати.

Дмитрий Майдан


118

Новости партнеров