Грейдер, який штурмував Банкову, належав опозиції

Грейдер, який штурмував Банкову, належав опозиції

Грейдер, на якому мітингувальники штурмували Адміністрацію Президента на Банковій, належав опозиції. Про це заявив на прес- конференції Народний депутат України Олег Царьов.

«З екранів телевізорів нам вселяють, що влада виставила провокаторів на Банковій, які організували криваве зіткнення з«Беркутом» і солдатами внутрішніх військ, які стояли в оточенні. Але вже доведено, що це неправда», — говорить Царьов.

Як зазначив депутат, в даний час правоохоронцями затримано дві людини, які викрали бульдозер та управляли їм. Активістів ідентифікували по фото та відеоматеріалам, зробленим в ході кровопролитного зіткнення на Банковій.

За словами Олега Царьова, то, що масові заворушення біля Адміністрації Президента влаштувала саме опозиція, підтверджує і той факт, що лідери масових заворушень особливо активно беруть участь у звільненні затриманих.

«Вожді опозиції розуміють, що, відбивши в цих людей, вони зможуть зберегти ту версію, яку весь цей час висували. А саме — провокації влади, — зазначив Царьов. — Але якщо затримані дадуть свідчення і визнають, що вони працювали на опозицію і по команді її лідерів, стане очевидним брехливість цих заяв».

Нардеп вважає, що тим самим виникають великі сумніви у всіх інших заявах керівників протестних акцій.

Дмитрий Майдан


80

Новости партнеров