Сельхозінспекция зафіксувала зниження об’ємів цукру на складах Харківської області

Сельхозінспекция зафіксувала зниження об’ємів цукру на складах Харківської області

За станом на 1 листопада на складах в Харківської області знаходиться на зберіганні 62,7 тис. т цукру. Про це повідомив перший заступник начальника Державної сельхозінспекциі в Харківської області Руслан Голубенко. За його словами, інспекція зобов’язана перевіряти наявність цукру в регіоні. Окрім цього, інспекція контролює цукор Аграрного фонду, якого в області зберігається 22 тис.т. В цілому, об’єм задекларованого в області цукру на 1 листопада порівняно з початком року зменшився на 45 тис.т.

Як відзначив Голубенко, цукрові заводи області задекларували 20,9 тис. т. Одним з найкрупніших декларантов цукру серед оптових торговців є ТОВ «Кернел Трейд». Це підприємство зберігає 21,5 тис.т, що складає 33% загальних задекларованих об’ємів цукру в області.

У Харківської області — 8 цукрових заводів: ТОВ «Цукрове» (Кегичевський р-н, пос.Чапаево), Савінський цукровий завод (Балаклейський р-н, пос. Савіни), Мурафський цукровий завод (Краснокутський р-н, с. Мурава), ТОВ «СХП «Білий колодязь» (Волчанський р-н, пос. Білий Колодязь), Конгрессовський цукровий завод (Золочевський р-н, с. Александровка), Пархомовський цукровий завод (Краснокутський р-н, з.Пархомовка), ПАО «Первухинський цукровий завод» (Богодуховський р-н, пос.Гуты), ВАТ «Новоївановський цукровий завод».

Цього року працюють Савінський, Мурафський і Новоївановський цукрові заводи.

Очікується, що вони вироблять 51-52 тис.т цукру. З врахуванням того, що залишився непроданим з минулого року цукру дефіциту цього товару не очікується (потреба цукру в області — 104 тис.т в рік).

Ольга Бузыка


353

Новости партнеров