Польща вимагає в ЄС безвізового режиму для українців

Польща вимагає в ЄС безвізового режиму для українців

У Польщі була організована акція збору підписів на підтримку скасування візового режиму для українських громадян до ЄС. Позитивно відреагували на рішення про скасування віз для українців журналісти-експерти газети Rzeczpospolita: «Європа зараз повинна довести на ділі своє добре ставлення до України. Інакше Схід і Захід надовго закриються один для одного. Це, звичайно, нікому не вигідно. Тому завдання дозволити українцям вільно перетинати європейський кордон є пріоритетним. Цілком імовірно, дане рішення Європи сприятливо вплине на ситуацію, яка зараз складається в Україні».
Голова МЗС Польщі Радослав Сікорський ініціативу підтримав. Разом з прем’єр-міністром Польщі Дональдом Францишеком Туском Радослав Сікорський планує зустрітися з представниками ЄС і розглянути питання детальніше. «Європа може скасувати візовий режим для України. Однак важливо розуміти, що з боку українського уряду потрібне виконання технічних умов, які ЄС обов’язково представить», — вважає Сікорський.
Сьогодні отримала згоду Єврокомісії скасувати візи для своїх громадян Молдова, повідомив МЗС Польщі в ефірі Польського радіо.

Виктор Другоруб


106

Новости партнеров