ЦВК скасувала реєстрацію опозиційного кандидата на київському окрузі

ЦВК скасувала реєстрацію опозиційного кандидата на київському окрузі

ЦВК скасувала реєстрацію кандидата в народні депутати від «Батьківщини» по 94 округу в Київській області Віктора Романюка

Реєстрацію скасували тому, що кандидат постійно не проживає на теріторії Україні.

«На виконання постанови Вищого адміністративного суду України, яким Комісію зобов’язали скасувати реєстрацію кандидата в народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі № 94 В.М. Романюка, у зв’язку з встановленням судом факту недотримання кандидатом конституційної вимоги про необхідність проживання на території України протягом останніх п’яти років, що передують дню виборів , Комісія прийняла відповідне рішення», — йдеться в повідомленні ЦВК.

У Центрвиборчкомі відзначили, судом першої інстанції встановлено, що останній річний період з п’яти необхідних, В.М. Романюк десять місяців в Україні не проживає, а тому він не має права бути обраним народним депутатом України. Одночасно ЦВК виключила відомості про кандидата в народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі № 94 В.М. Романюка з виборчого бюлетеня.

Нагадаємо, єдиним кандидатом по 94 округу від опозиції є Віктор Романюк — минулорічний учасник виборів. В даний момент він знаходиться в Італії — проти нього в Україні відкрили шість кримінальних проваджень.

 

 

Ольга Бузыка


94

Новости партнеров