«Лекхим-Харків» отримав 2,5 млн.евро кредиту

ПАТ «Мегабанк» (Харків) відкрив поновлювану кредитну лінію на 2,5 млн.евро ПАО «Лекхим-Харків». Про це говориться в повідомленні «Лекхим-Харків» Держкомісії з цінних паперів і фондового ринку. Договір про відкриття кредитної лінії був підписаний 19 листопада. Процентна ставка – 9%. 4 грудня фабрика отримала перший транш в 931 тис. 696 євро (37,2% всього кредиту). Як заставу фабрика виставила нерухоме майно. Засоби потрібні фармфабриці для розширення виробництва стерильних лікарських розчинів.

На «Лекхим-Харків» працює близько 300 чіл., випускається близько 75 найменувань лікарських препаратів: суппозіторії, пігулки, порошок для приготування ін’єкційних розчинів у флаконах, розчини для ін’єкцій в ампулах. Основна спеціалізація – суппозіторії. Їх випускається близько 80 млн. в рік. Виробнича потужність італійської лінії по випуску і фасовці суппозіторієв дозволяє забезпечувати потреби України і виконувати експортні замовлення.

У 2008 році «Лекхим-Харків» почав виробляти стерильні розчини в ампулах. Цех був спроектований і побудований відповідно до вимог GMP і оснащений устаткуванням провідних європейських виробників, таких як Rota (Німеччина), Marchesini Grup, Remoin, Aquadue (Італія), Unisteri і Steviar (Чехія.) Потужність першої черги — 30 млн. ампул в рік.

ПАТ «Мегабанк» діє на ринку банківських послуг з 1990 року. До складу його акціонерів входять Європейський банк реконструкції і розвитку (EBRD), Німецький банк розвитку (KFW) і Міжнародна фінансова корпорація (IFC). Регіональна мережа «Мегабанка» налічує 181 підрозділ в 22 регіонах України. Активи банку складають 5 032 млн. грн., кредитово-інвестиційний портфель – 4 249 млн. грн., капітал банку — 711 млн. грн., прибуток поточного року — 11 776 тис. грн.

Ольга Бузыка


125

Новости партнеров