Столична влада провела фальшивий тендер з реконструкції музею

Київська міська державна адміністрація провела сфальшований тендер щодо реконструкції Музею Тараса Шевченко, що розташований на бульв. Т. Шевченка, 12.

Разом з тим, за словами народного депутата Олександра Бригинця, будівельні роботи в Музеї Шевченка почалися за два місяці до підписання угоди і навіть до офіційного акцепту пропозиції «Інбуд», який відбувся 29 жовтня. Депутат зазначив, що комунальне підприємство з будівництва житлових будинків «Житлоінвестбуд -УКБ» 14 листопада за результатами тендеру уклав угоду з споживчим товариством «Інбуд» на роботи з реконструкції та ремонтно-реставраційних робіт в Національному музеї Тараса Шевченка. «Наразі не зрозуміло, представники якого підприємства працювали на об′єкті протягом двох місяців. Якщо зараз на об’єкті веде роботу компанія, яка зрештою і виграла тендер, це говорить про заданість, необ’єктивність, корупційність, сфальшованість проведеного тендеру, адже виходить, що результат тендеру був відомий заздалегідь. Якщо ж тендер виграла інша компанія, а не та, що проводила роботи протягом двох місяців, то це суттєве порушення бюджетного кодексу, що не дасть можливості КМДА розрахуватися із людьми та компанією, які тривалий час працювали на об’єкті. В обох випадках, ситуація що склалася — це злочин», — заявив Бригинець.

Тому депутат звернувся до прокуратури з вимогою розслідувати ситуацію незаконних дій київської влади та внести відповідну справу у реєстр досудових розслідувань.

Елизавета Будько


81

Новости партнеров