Дні Харківської області пройдуть влітку 2014 року в Криму

Дні Харківської області пройдуть влітку 2014 року в Криму

Дні Харківської області пройдуть у червні 2014 року в Криму. Про це домовилися під час зустрічі у Харкові міністр курортів і туризму Автономної Республіки Крим Олександр Лієв та заступник голови Харківської облдержадміністрації Євген Савін. «Презентація області у Криму буде дуже корисною. Кримчани дізнаються набагато більше інформації про наш регіон, про його привабливість, культурні традиції та туристичні продукти», – зазначив Савін. Дні Харківської області пройдуть в Алушті, Сімферополі та Ялті.

Олександр Лієв та Євген Савін обговорили перспективи подальшої спільної роботи. За словами міністра, Крим найактивніше співпрацює з Києвом, Дніпропетровськом, Львовом і Харковом. У першу чергу, АРК зацікавлена у співпраці в сфері санаторно-курортного лікування.

«Пляжний сезон триває всього кілька місяців, і сподіватися тільки на нього у розвитку сфери туризму не можна. Тому ми дуже зацікавлені в розвитку наших санаторно-курортних установ, які можуть надавати послуги цілий рік. Саме з цією метою ми сьогодні відкрили у Харкові Кримський курортно-туристичний офіс», – підкреслив Олександр Лієв.

Євген Савін також висловив зацікавленість у подальшій співпраці: «Харківська область не може дати того, що є у Криму, але вона може зацікавити чимось іншим. Зелений, міський, промисловий, археологічний туризм цілком може бути цікавий для кримчан. Крім того, ми проводимо велику кількість цікавих фестивалів, у нас створюється кінематографічний туристичний маршрут».

Сьогодні, 4 грудня, відбулося урочисте відкриття Кримського курортно-туристичного офісу в Харкові. Він розташований на базі туристичної компанії «Саловейко» (вул. Бурсацький спуск, 6, офіс 107). Подібні представництва вже працюють в багатьох містах України та зарубіжжя: у Києві, Львові, Дніпропетровську, Москві, Санкт-Петербурзі, Ризі, Мінську, Баку та інших містах. Послугами Кримського курортно-туристичного офісу зможуть користуватися як туристи, так і санаторії, готелі і туроператори.

Ольга Бузыка


105

Новости партнеров