До дня народження Муніципальної галереї відкрилася виставка фотографій “з валізи”

До 17 дня народження Муніципальної галереї Гамлет Зіньковський підготував нову виставку – «Вхід у фотографію». Відкрилася вона 2 грудня. Щоб презентувати експозицію, художнику довелося терміново повернутися з Венеції.
Свої фотографії харків’янам він показав уперше. Частину знімків автор присвятив людям, частину – місцям. До кожного фото є підпис – одна влучна фраза. Всі свої фотографії Гамлет Зіньковський раніше зберігав в одній валізі. Саме з цього факту народилася концепція виставки – «історії з валізи». Географія фотографій обмежується Харковом. Єдиний знімок, зроблений не в нашому місті, — «Шахова дошка». Її художник привіз із Парижу. Більшість робіт виставки – чорно-білі. Всі фотографії Гамлет Зіньковський роздруковував вручну.
Співробітництво Гамлета Зіньковського і Муніципальної галереї триває вже не один рік. Директор галереї Тетяна Тумалсян на відкритті виставки відзначила: «Я пам’ятаю ті часи, коли юний Гамлет сидів тут на концертах, на відкриттях виставок і радувався всьому, що тут відбувалося у перші роки. От, виріс він – виросла і галерея разом із ним. Ми експериментуємо, ми хапаємося за нові проекти. Цей дух руху, безумовно, триває всі 17 років».
Харків’яни зможуть познайомитися з виставкою Гамлета Зіньковського (одного з 10 найперспективніших художник України за версією журналу «Forbes») до 14 грудня. Вхід – вільний.

Елизавета Будько


114

Новости партнеров