Країни Європи бачать в нас тільки ринки збуту – директор заводу «Південкабель»

Країни Європи бачать в нас тільки ринки збуту – директор заводу «Південкабель»

Харківський завод «Південкабель» експортує в країни Митного союзу 60% своєї продукції, а в європейські країни – всього 2%. Про це повідомив генеральний директор «Південкабелю» Володимир Золотарьов в ході свого виступу на позачерговому засіданні сесії Харківської міськради, яке відбулося 3 грудня. За його словами, підприємство не перший рік намагається співпрацювати з країнами Євросоюзу, але безуспішно.

«Ця продукція була виготовлена на більш досконалому обладнанні, ніж на багатьох інших підприємствах західної Європи. Але нічого у нас не вийшло і не вийде, тому що уряди тих країн захищають вітчизняного виробника. Ми повинні йти до Європи на рівноправних умовах. Тому що зараз країни Європи бачать в нас тільки ринки збуту», – зазначив Володимир Золотарьов.

Директор «Південкабелю» повідомив, що працівники підприємства працюють у три зміни і не піддаються на провокації з боку опозиції. «Ми сьогодні працюємо на процвітання міста, процвітання країни. Це найважливіше сьогодні. Адже якщо не будуть працювати промислові підприємства, то не буде надходжень до бюджету. Звідки братимуть пенсії, зарплати медикам і вчителям? Ми турбуємося про Харків та його жителів», – підкреслив Володимир Золотарьов.

Сьогодні, 3 грудня, відбулося позачергове засідання сесії Харківської міськради. Основним питанням засідання було прийняття звернення міськради до керівництва країни у зв’язку зі сформованою суспільно-політичною ситуацією. Документ був прийнятий більшістю голосів. У зверненні Харківська міськрада просить вжити заходів щодо недопущення розколу суспільства, забезпечення законності та правопорядку, безперебійної роботи підприємств, припинення порушень прав і свобод людини, пропаганди війни та насильства. Звернення направлене на адресу президента України, Верховної Ради, Кабінету міністрів і лідерів політичних партій.

Ольга Бузыка


146

Новости партнеров