Харківська міськрада проти розколу українського народу

Харківська міськрада проти розколу українського народу

Сьогодні, 3 грудня, відбулося позачергове засідання сесії Харківської міськради. Основним питанням засідання було прийняття звернення міськради до керівництва країни у зв’язку зі сформованою суспільно-політичною ситуацією. Документ був прийнятий більшістю голосів.

У зверненні Харківська міськрада просить вжити заходів щодо недопущення розколу суспільства, забезпечення законності та правопорядку, безперебійної роботи підприємств, припинення порушень прав і свобод людини, пропаганди війни та насильства. Звернення направлено на адресу президента України, Верховної Ради, Кабінету міністрів і лідерів політичних партій.

Харківська міськрада підтримує дії керівництва країни: «Ми підтримуємо приєднання до європейської спільноти і європейське майбутнє нашої держави, виважені і послідовні заходи в цьому напрямку, які приймаються президентом України та урядом». Крім цього, депутати міськради відзначили, що засуджують будь-які дії, які загрожують здоров’ю та життю людей, а також завдають шкоди міжнародному іміджу України: « Розвиток останніх подій у державі вказує на навмисні дії лідерів політичних сил об’єднаної опозиції (Арсенія Яценюка, Олега Тягнибока та Віталія Кличка), спрямовані на створення соціальної напруженості в державі, розкол українського народу, зародження в ньому ворожнечі та нетерпимості, породження насильницьких і зневага конституційними основами державності», – говориться у зверненні.

Нагадаємо, 2 грудня, відбулося позачергове засідання Харківської облради, основним питанням якого було обговорення суспільно-політичної ситуації в Україні. За результатами засідання депутати прийняли заяву, в якій висловили свою стурбованість становищем в країні: «Останні тривожні події суспільно-політичного життя в Україні змушують облрада заявити про стурбованість ескалацією політичного протистояння. Харківська облрада вважає, що прагнення до європейського майбутнього має об’єднати Україну та її народ, служити основою для конструктивного суспільного діалогу і взаєморозуміння».

Ольга Бузыка


91

Новости партнеров