Питання введення НП в Україні не розглядалося , — Рибак

Питання введення НП в Україні не розглядалося , — Рибак

Питання введення надзвичайного стану ні на якому рівні не розглядалося

Про це заявив Голова ВР Володимир Рибак на брифінгу після засідання Погоджувальної ради в понеділок , 2 грудня.

«Це питання на сьогоднішній день не розглядалося ні на якому рівні. Необхідності я не бачу» , — сказав Рибак.

За його словами , у вівторок, 3 грудня, Верховна Рада на своєму пленарному засіданні має розглянути ситуацію, яка склалася в державі.

«Завтра на сесії Верховної Ради ми розглянемо ситуацію , яка склалася в державі. І вчора я запросив до діалогу політичні сили , також (зробив це. — Ред.) І тут , в стінах ВР , і сьогодні буду запрошувати до цього ж усі політичні сили , їх керівників . І треба не тільки ставити запитання , а й знаходити шляхи вирішення цих питань. Часу дуже мало. Нам треба працювати , і треба , щоб люди , які є на площах , заспокоїлися , щоб вони могли працювати. А політики повинні робити свою роботу» , — зазначив Володимир Рибак.

«Ось головні питання , які розглядатимуться на сесії завтра» , — повідомив він.

Нагадаємо, масові акції прихильників євроінтеграції в Києві та інших регіонах України почалася 21 листопада після оголошення урядом про припинення підготовки угоди про асоціацію з ЄС , яке планувалося оформити на саміті «Східного партнерства» у Вільнюсі. У суботу спецназ «Беркут » розігнав «євромайдан» у центрі Києва. У неділю мітингувальники знову зайняли площу в столиці відбувалися зіткнення між протестуючими і міліцією.
Кількість госпіталізованих правоохоронців на даний момент склало 75 осіб

Ольга Бузыка


105

Новости партнеров