Українсько- російський джазовий проект стартує в Харкові

Українсько- російський джазовий проект стартує в Харкові

Українсько-російський джазовий проект Jazz Together стартує 7 грудня у Харківському національному академічному театрі опери та балету. У проекті беруть участь відомий російський джазовий музикант, співак і композитор Сергій Манукян, харківська група Court Jazz під керівництвом Володимира Попова та джазова співачка Наталія Шкурко.

Цей проект з’явився на світ завдяки Олегу Соколенко, колишньому харків’янину, а нині російському продюсеру, який допоміг Сергію Манукяну випустити три альбоми. Торік Олег запропонував Сергію спробувати виступити з молодими харківськими виконавцями. Ідея втілилася в життя через рік: 25 вересня на сцені харківського клубу Pintagon російський джазист вперше виступив з Наталією Шкурко і Court Jazz. Виступ пройшов на високому рівні, харківська публіка прийняла його із захопленням. «Сергій Манукян – великий музикант, і на його виступі неможливо залишитися байдужим. Він віртуозно грає, незвичайно співає, а крім того, чудовий шоумен», – говорить Олег Соколенко.

Сергій Манукян з дитинства любив музику. У п’ять років він вперше сів за рояль. А у 12 років вже знав все про різні музичні течії. «Моя джазова кар’єра почалася, коли мене як барабанщика взяли в оркестр, де я працював нарівні з дорослими професійними музикантами, – великий біг-бенд під управлінням Костянтина Гордона», – розповів джазист.

Після виступу в Харкові проект Jazz Together зможуть оцінити жителі інших міст України. За словами Олега Соколенко, надалі в проекті будуть задіяні й інші молоді виконавці, а Jazz Together вирушить підкорювати Росію та Європу.

Ольга Бузыка


92

Новости партнеров