У Криму закликають не піддаватися на провокації «політичних авантюристів»

У Криму закликають не піддаватися на провокації «політичних авантюристів»

Верховна Рада АРК закликає кримчан не піддаватися на провокації «політичних авантюристів» і не брати участь в «черговому політичному спектаклі». Заклик до жителів півострова розміщений на офіційному сайті кримського парламенту.

«Жменька політиканів намагається під виглядом боротьби за європейський вектор розвитку захопити владу в країні. Особливе обурення викликає той факт, що у нинішнього Майдану ті ж вожді, що й дев’ять років тому. Прийшовши до влади на антиросійських гаслах в результаті «помаранчевої революції», вони обдурили довіру людей і завели Україну в глибоку кризу, — наголошується у зверненні. — Сьогодні ці політичні банкрути взяли собі в союзники неонацистів з ВО «Свобода», від яких відмежувалися Європа і весь цивілізований світ, і перейшли від мирних маніфестацій до насильницьких дій — масових заворушень та захопленню державних установ. Хроніка подій у Києві переконує в тому, що вони були заздалегідь сплановані і чітко організовані. Ми всі є свідками чергового політичного спектаклю, режисери якого маніпулюють свідомістю мас».

Крім того, завтра, 2 грудня, Верховна Рада Криму скликає чергове пленарне засідання. На порядку денному два питання — про загострення політичної ситуації в Україні та про звернення Верховної Ради Автономної Республіки Крим до Президента України Віктору Януковичу.

Ольга Бузыка


94

Новости партнеров