Майдан Незалежності зайняли мітингувальники

Майдан Незалежності зайняли мітингувальники

На Майдані незалежності у Києві зібралися кілька десятків тисяч мітингувальників, які виступають проти силових методів , застосованих під час розгону акції протесту в ніч на 30 листопада.

Вони штурмом взяли будівлю Будинку Профспілок , розташовану на Майдані Незалежності , а також силою зайняли приміщення Київської міської державної адміністрації. Крім цього мітингувальники намагалися взяти штурмом і Адміністрацію президента. Проте правоохоронці живим ланцюгом встали на захист адмінбудівлі.
Мітингувальники пустили в хід вибухові пакети і бульдозером хотіли прорвати ланцюг міліції. Правоохоронці змушені були застосувати сльозогінний газ і кийки . Таким чином , їм вдалося відтіснити пікетників з Банкової.
Як повідомляє прес -служба Київської міської державної адміністрації , станом на 16:00 1 грудня до лікарів невідкладної медичної допомоги звернулися 22 травмованих учасників акцій протесту.

16 осіб , які потребують медичної допомоги , перебували біля адмінбудівлі КМДА ( вул. Хрещатик , 36). Ще 6 звернень було зареєстровано на ул.Банковой .
«Причини звернень — травми і хімічні опіки очей. Всім постраждалим була надана необхідна медична допомога » , — йдеться в повідомленні КМДА.
У відомстві зазначають , що серед постраждалих є як учасники акцій протесту , так і працівники міліції.
Нагадаємо , в ніч на 30 листопада міліція розігнала евроактівістов з Майдану Незалежності, щоб забезпечити вільний доступ комунальної техніки , що бере участь у роботах з підготовки до новорічних свят.

Елизавета Будько


104

Новости партнеров