Евромайдан розігнали для безперешкодної підготовки до Нового року

Евромайдан розігнали для безперешкодної підготовки до Нового року

Міліція розігнала евроактівістов з Майдану Незалежності, щоб забезпечити вільний доступ комунальної техніки, що бере участь у роботах з підготовки до новорічних свят.

Як повідомила начальник прес-служби управління МВС у Києві Ольга Білик, до правоохоронних органів столиці звернулися представники служби благоустрою міської держадміністрації. У зверненні комунальники просили посприяти і забезпечити безперешкодний проїзд техніки для проведення підготовчих робіт до новорічних свят на головній площі країни.

Рішення витіснити активістів з Майдану міліція прийняла після неодноразових попереджень активістам про те, що перешкоджання проїзду техніки з їхнього боку є правопорушенням. При цьому протестуючі в поводилися агресивно і кидали в міліцію різні предмети, в тому числі, сміття, пляшки з водою, горящі палиці.

Як зазначила Білик , за фактами отримання тілесних ушкоджень, отриманих, зі слів мітингувальників, від міліції, будуть проведені службові розслідування та прийняті відповідні рішення згідно чинного законодавства.

Ольга Бузыка


79

Новости партнеров