Європі потрібна Україна, — Лех Валенса

Європі потрібна Україна, — Лех Валенса

На думку лауреата Нобелівської премії миру, екс-президента Польщі Леха Валенси, Європа без багатої сировинної бази України тільки програє. «Розуміючи, що Україна — це земля, Україна — це господарство, Україна — це великі можливості, Європа не може дозволити собі втратити важливого партнера. Україна не може дозволити собі втратити Росію, яка зможе вирішити всі її проблеми. На цей рахунок Європі в даний час годі й змагатися з Росією, її бюджет порожній», — ділиться своїми роздумами з журналістами польський діяч.
Українські експерти підтримують точку зору Валенси. За умови розриву відносин з Росією, перед Україною постане безліч економічних проблем.
«Діяти потрібно акуратно: Росія не повинна думати, що гра ведеться проти неї. У Москві повинні розуміти, що інтегрована в ЄС Україна буде рухатися до прогресу. Тут можуть розвиватися сільське господарство, харчова промисловість, інші галузі. Росія могла б теж на цьому заробити. Президенту слід було б налагодити відносини з обома сторонами», — вважає Нобелівський лауреат.

Ольга Бузыка


119

Новости партнеров