Опозиційного кандидата на київському окрузі хочуть через суд зняти з виборів

Опозиційного кандидата на київському окрузі хочуть через суд зняти з виборів

Кандидата в народні депутати від трьох опозиційних сил у 94-му виборчому окрузі (Київська область) Віктора Романюка намагаються зняти з виборів через суд

У суді зареєстровано позов від громадянина В. Шпаковича, який на виборах 2012 року висувався в 95 -му окрузі від партії «Наша Україна», повідомляють у ВО «Батьківщина».

У позові Шпакович вимагає зняти Романюка з реєстрації кандидатом у народні депутати.

«Текст позову один в один копіює текст скарг до Центральної виборчої комісії , які подавав ще один кандидат у депутати по цьому округу Юрій Кармазін , який активно співпрацює з владою. Більше того , позов обслуговують юристи Кармазіна», — йдеться в повідомленні.

«Всі ці факти дають нам підставу стверджувати, що ці дії , спрямовані проти Віктора Романюка , відбуваються з благословення влади. Мета — зняти з виборів рейтингового кандидата в окрузі», — йдеться в повідомленні.

Судове засідання призначено на 9.00 1 грудня в Київському апеляційному адміністративному суді.

Нагадаємо, єдиним кандидатом по 94 округу від опозиції є Віктор Романюк — минулорічний учасник виборів. В даний момент він знаходиться в Італії — проти нього в Україні відкрили шість кримінальних проваджень.

Виктор Другоруб


98

Новости партнеров