У Бельгії легалізували евтаназію для неповнолітніх

У Бельгії легалізували евтаназію для неповнолітніх

а національними опитуваннями, на підтримку легалізації педіатричної евтаназії виступили дві третини бельгійців. У парламенті вирішили схвалити евтаназію для всіх смертельно хворих незалежно від віку. Якщо дитина не в силах переносити болі, викликані смертельним захворюванням, за згодою батьків або опікунів фахівці можуть забезпечити процедуру евтаназії.
У Бельгії евтаназія отримала юридичну силу ще в 2002 році, але в документі не були позначені вікові обмеження. Педіатрична евтаназія до теперішнього часу була гострою, дуже складною темою в Бельгії, на думку Марії Новели Де Лука, італійської журналістки.
«Текст законопроекту був схвалений Законодавчої і Соціальної колегіями, після чого ратифікований парламентом. Підставою підписання документа послужив виступ більше двох третіх консиліуму лікарів на користь евтаназії. Підписання законопроекту дасть можливість багатьом страждають невиліковними захворюваннями прийняти «солодку смерть», назавжди позбавившись від страждань», — пише італійський кореспондент у газеті La Repubblica.
Бельгійці стали другими, хто ратифікував евтаназію для дітей. Перш евтаназія була прийнята в Нідерландах.

Елизавета Будько


144

Новости партнеров